Kontakt z nami: 32 262 69 68 I e-mail: wypełnij formularz

 

 

 

 

 

 


II Plebiscyt na Osobowość Świata Siatkówki na Śląsku

Miło nam poinformować, że w II Plebiscycie na Osobowość Świata Siatkówki na Śląsku, którego organizatorem jest Śląski Związek Piłki Siatkowej wraz z Katowickim Sportem, nominowani zostali reprezentanci naszej szkoły i miasta:
ball 149686 960 720Tomasz Cieślak- w kategorii TRENER ROKU W SEZONIE 2017/2018;
ball 149686 960 720Klaudia Szwaja- MKS Dąbrowa Górnicza-w kategorii SIATKARKA ROKU W SEZONIE 2017/2018
ball 149686 960 720MKS Dąbrowa Górnicza- w kategorii DRUŻYNA ROKU W SEZONIE 2017/2018

Zapraszamy do głosowania. Liczymy na Wasze głosy.

Głosowanie trwa do 25 grudnia 2018 r.

  slide 2 1024x359

 

zyczenia2018

Muzyczne wyróżnieniebombki9

Dnia 18 grudnia uczniowie Liceum Zespołu Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków, Aleksandra Kuk z klasy 3LS oraz Amadeusz Majchrowski z klasy 2LL, wzięli udział w XVIII Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i WP 20181218 12 20 24 ProPastorałek w Języku Obcym organizowanym przez II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i językowe wykonując utwory w języku angielskim. Z przyjemnością informujemy, iż utwór w wykonaniu naszej uczennicy otrzymał wyróżnienie.  Gratulujemy!!!

MKS VS ekobet

exclamation point 1421016 960 720Konsultacje dla rodziców

Informujemy, że w grudniu konsultacje dla rodziców odbędą się 19.12.2018 r. w godzinach 1630-1800

 

exclamation point 1421016 960 720Zmiany w otwarciu Internatu

Informujemy, że od dnia 22.12.2018 r./sobota (od godz. 1600) do dnia 01.01.2019 r./wtorek (do godz. 1800) Internat będzie nieczynny.

 

Szlachetny cel, Szlachetni ludzie, Szlachetna Paczka 2018

Co roku w Naszej Społeczności szkolnej pojawiają się Dobrzy Ludzie. I to dzięki ich inicjatywom udaje się pomagać. Kolejny projekt Samorządu Uczniowskiego ZSS DG został doprowadzony do końca. Ogłoszona pod koniec listopada przez SU ZSS zbiórka najpotrzebniejszych rzeczy właśnie się zakończyła. Cała akcja przerosła nasze najśmielsze wyobrażenia. Każdego dnia przychodził "Ktoś" i przynosił "Coś". 7 grudnia-piątek to był dzień dopinania wszystkiego na ostatni guzik. Segregowanie, pakowanie do kartonów, oklejanie okolicznościowym papierem ... niekończące się czynności powtarzane przez kilka godzin. 8 grudnia-sobota to zwieńczenie całej akcji przeprowadzonej w Naszej Szkole. Dwa samochody z upchanymi wewnątrz Paczkami, reprezentacja wolontariuszy SU ZSS, pomocny rodzic i w drogę. Około 10.30 wszystko było już na miejscu u P. Basi. Ogromne podziękowania dla Samorządu Uczniowskiego, dla całej społeczności szkolnej ZSS, dla wszystkich darczyńców razem i zarazem dla każdego z osobna.

[gallery columns="3" modal="yes" filter="no"]

[gallery_item src="/images/konkursy/2018_2019/Szlachetna_paczka/4.jpg" tag=""]

[/gallery_item]

[gallery_item src="/images/konkursy/2018_2019/Szlachetna_paczka/1.jpg" tag=""]

[/gallery_item]

[gallery_item src="/images/konkursy/2018_2019/Szlachetna_paczka/2.jpg" tag=""]

[/gallery_item]

[/gallery]

 

Odwiedziny Świętego Mikołaja :)

6 grudnia mieliśmy w Naszej Szkole szczególnego gościa. Od rana w murach ZSS rządził i dzielił (głównie słodkościami) Święty Mikołaj wraz ze swoim "gangiem": Śnieżynką, Reniferką oraz Jednorożcem. W szkole przecież same grzeczne dzieci. smiley 1917647 960 720
Coraz bliżej Święta...

Kolejny raz Samorząd Uczniowski ZSS stanął na wysokości zadania.

[gallery columns="3" modal="yes" filter="no"]

[gallery_item src="/images/konkursy/2018_2019/mikolajki_w_internacie/6.jpg" tag=""]

[/gallery_item]

[/gallery]

Mikołajki w Internacie

Dnia 6 grudnia w Internacie odbyły się Mikołajki zorganizowane przez wychowawców Inetrnatu Beatę Przywałę oraz Małgorztę Pogoda-Mendakiewicz. Do przygotowania spotkania aktywnie włączyły się pełne inicjatywy twórczej uczennice: Martyna Jachimowicz, Julia Dybowska i Zosia Kołodziej. Uczennice przebrane za trzech Mikołajów z radosną piosenką na ustach odwiedziły wszystkich mieszkańców z workiem pełnym małych  niespodzianek. Dziewczęta zadbały również o fantastyczną atmosferę przepełnioną mnóstwem śmiechu prowadząc karaoke oraz ciekawe gry i zabawy. Tego wieczoru  wychowankowie spędzili miło czas w gronie rówieśników.

[gallery columns="5" modal="no" filter="no"]

[gallery_item src="/images/konkursy/2018_2019/mikolajki_w_internacie/2.jpg" tag=""]

[/gallery_item]

[gallery_item src="/images/konkursy/2018_2019/mikolajki_w_internacie/1.jpg" tag=""]

[/gallery_item]

[gallery_item src="/images/konkursy/2018_2019/mikolajki_w_internacie/3.jpg" tag=""]

[/gallery_item]

[gallery_item src="/images/konkursy/2018_2019/mikolajki_w_internacie/4.jpg" tag=""]

[/gallery_item]

[gallery_item src="/images/konkursy/2018_2019/mikolajki_w_internacie/5.jpg" tag=""]

[/gallery_item]

[/gallery]

Nowy obraz mapy bitowej

Nowy obraz mapy bitowej

Spektakl profilaktyczny-"Przyszłość"

W czwartek 29 listopada 2018 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spektaklu profilaktycznym pt. „Przyszłość?”, ilustrującym prawdziwą historię.spektakl Spektakl, skłaniający widza do autorefleksji, w obrazowy sposób zilustrował siłę marzeń oraz pasji.

Bohater opowiadając o własnym życiu przestrzegł widzów przed eksperymentowaniem z używkami tj. alkoholem, narkotykami, które zniekształcają postrzeganie rzeczywistości oraz odbierają marzenia.

zyczenia.png

Zapraszamy do obejrzenia spotu konkursowego:

 

W dniach 8-9.12.2017 na gliwickiej pływalni Olimpijczyk rozegrano Mistrzostwa Śląska Open w kategoriach wiekowych 14, 15, 16-18 lat oraz Open. Klub CSIR MOS Dąbrowa Górnicza reprezentowało 36 zawodników a najlepiej zaprezentowali się :

Uczniowie naszej szkoły którzy są członkami Klubu 4H w tym roku szkolnym uczestniczyli w różnych działaniach ekologicznych :

Zorganizowali przy współpracy z Wydziałem Ekologii i Rolnictwa Urzędu Miejskiego DG i poprowadzili Młodzieżową Sesję Ekologiczną z okazji Święta Drzewa Spotkanie przeznaczone był dla uczniów klas gimnazjalnych, ale także powitaliśmy uczniów klas siódmych SP. Uczniowie uczestniczyli w przygotowanych konkursach oraz aktywnie dyskutowali z prof. Skubałą z Uniwersytetu Śląskiego podczas jego wykładu „Lasy i ludzie w zrównoważonym rozwoju”. Szkoły otrzymały sadzonki drzew i krzewów oraz mnóstwo wrzosów sponsorowanych przez Urząd Miejski i Nadleśnictwo Siewierz.

Internat będzie otwarty przed świętami do 22.12.2017r. (piątek) do godz. 2000. W dniach 23.12.2017r. - 31.12.2017r. internat zamknięty.

Otwarcie internatu 01.01.2018r. (poniedziałek) od godz. 1500

ZAPYTANIE OFERTOWE DOTYCZĄCE WYKONYWANIA  ANALIZY WÓD BASENOWYCH  - pobierz dokument

Zapraszamy do składania ofert w następujących postępowaniach:

1. Postępowanie dotyczące zaopatrzenia Zespołu Szkół Sportowych w materiały eksploatacyjne do urządzeń biurowych: pobierz dokument.

2. Postępowanie dotyczące dostawy środków czystości: pobierz dokument

3. Postępowanie dotyczące zaopatrzenia Zespołu Szkół Sportowych w artykuły papiernicze: pobierz dokument

 

Uwaga: załączniki do pobrania w formacie .pdf. Kliknij tutaj aby pobrać przeglądarkę dokumentów elektronicznych w formacie pdf.

strzelectwo

W ubiegłym tygodniu zakończyła się „Młodzieżowa Liga Strzelecka”. Zawody odbywały się od września do grudnia w formie czterech spotkań (raz w miesiącu) na strzelnicy LOK. Uczniowie Zespołu Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków uzyskali bardzo dobre rezultaty, zarówno w rywalizacji indywidualnej jak i zespołowej.

 

indywidualnie:

I miejsce Edyta Dudek

III miejsce Marcelina Morawska

 

 

drużynowo:

I miejsce gimnazjum dziewczyny

II miejsce gimnazjum chłopcy

III miejsce liceum dziewczyny

III miejsce liceum chłopcy

strzelectwoW ubiegłym tygodniu zakończyła się „Młodzieżowa Liga Strzelecka”. Zawody odbywały się od września do grudnia w formie czterech spotkań (raz w miesiącu) na strzelnicy LOK.  Uczniowie Zespołu Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków uzyskali bardzo dobre rezultaty, zarówno w rywalizacji indywidualnej jak i zespołowej.

indywidualnie:
I miejsce Edyta Dudek
III miejsce Marcelina Morawska

drużynowo:
I miejsce gimnazjum dziewczyny
II miejsce gimnazjum chłopcy

III miejsce liceum dziewczyny
III miejsce liceum chłopcy

warsztaty2W miesiącu październiku i listopadzie  uczniowie klas I L. IIA, IIL., III A i II LL uczestniczyli w warsztatach ekologicznych organizowanych w naszej szkole i poza nią przez Stowarzyszenie Ziemia i My.

W październiku odbyły się warsztaty z zakresu upcyclingu czyli twórczego wykorzystania odpadów m.in. butelek PET. Uczniowie wykonywali pufy do siedzenia, zabawki, ozdoby itp.

13lat

W dniach 02-03.12.2016 w Zespole Szkół Sportowych w Dąbrowie Górniczej odbyły się Mistrzostwa Śląska 13 - latków w pływaniu. Barwy Zespołu Szkół Sportowych w DG reprezentowało 13 zawodników. Podopiecznym trenera: Grzegorza Hofmana udało się wywalczyć pięć brązowych medali, uzyskując przy tym świetne wyniki oraz nowe rekordy życiowe.

ekologia

W dniu 29 listopada w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dąbrowie Górniczej odbyła się uroczystość wręczenia nagród w konkursach pt. "Te co skaczą i fruwają…”. Organizatorami konkursów było Stowarzyszenie Ziemia i My – Centrum Edukacji Ekologicznej.

Uczniowie naszej szkoły godnie reprezentowali cała naszą społeczność szkolną

Oto laureaci konkursów:

Godziny pracy internatu w przerwie świątecznej:

28 grudnia - od godz. 9.00 do 30 grudnia do godz.10.00

3 stycznia - od godz. 13.00


 

certyfikat

 

 

Bardzo miło nam poinformować, że nasza szkola uczestniczyła w projekcie "Edukacja globalna - nieustające wyzwanie czy stracona szansa?". Patronat nad projektem objal Śląski Kurator Oświaty.

Wychowankowie Internatu Zespołu Szkół Sportowych w Dąbrowie Górniczej doczekali się swojego Mikołaja, który przybył z workiem pełnym prezentów. Mikołaj (niekoniecznie Święty;) rozdawał słodkości, a wychowawcy wręczali rózgi. Jednak nie było łatwo. Aby otrzymać prezent, trzeba było się wykazać - powiedzieć wierszyk albo zaśpiewać piosenkę. Niektórzy mieli nawet przyjemność usiąść na kolanach Mikołaja i zrobić sobie z nim zdjęcie.  

Przekonał się o tym uczeń klasy II LS Liceum Sportowego, zawodnik MKS Dąbrowa Górnicza, 17-letni Mateusz Szczypiński. 25 listopada zadebiutował w barwach dąbrowskiego klubu na parkietach Tauron Basket Ligi.

- To zdecydowanie najważniejszy moment w mojej karierze, zapamiętam go na zawsze. Teraz przede mną jeszcze więcej ciężkiej pracy i walka o kolejne kamienie milowe w koszykarskim życiorysie – powiedział w wywiadzie udzielonemu Panu Damianowi Juszczykowi młody zawodnik MKS (cała rozmowa dostępna jest tu: http://www.mksdabrowa.pl/content/664/najwazniejszy-moment-w-karierze-rozmowa-z-mateuszem-szczypinskim).

Zdjęcia autorstwa Pani Adrianny Antas.

Dyrektor Zespołu Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków przedstawia zapytania ofertowe:

Zapytanie 1

Zapytanie 2

Zapytanie 3

Zapytanie 4

 

7 grudnia 2015r. w Zespole Szkół Sportowych odbyły się Miejskie Eliminacje XV Regionalnego Konkursu „Elektronika to nie takie trudne...” pod patronatem Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Katowicach. Do etapu miejskiego zgłosili się uczniowie z ośmiu gimnazjów.
Gimnazjaliści mieli 70 minut na rozwiązanie interdyscyplinarnego testu z zajęć technicznych, fizyki, informatyki i matematyki. Test składał się z zadań zamkniętych i otwartych, zgodnych z obowiązującą formułą egzaminu gimnazjalnego. Zadaniami zamkniętymi były: zadania jednokrotnego wyboru, prawda-fałsz, wybór odpowiedzi z uzasadnieniem, zadania na dobieranie.   Otwarte to zadania krótkiej i rozszerzonej odpowiedzi, w tym zadania z luką.
W dniach 4-5.12.2015 na gliwickiej pływalni "Olimpijczyk" odbyły się Mistrzostwa Śląska w pływaniu w czterech kategoriach wiekowych 14 lat, 15 lat, 16-18 lat i w kategorii Open. W zawodach wzięło udział ponad 300 zawodników, w tym uczniowie Zespołu Szkół Sportowych, którzy nie mieli sobie równych podczas w/w zawodów.
Zaczynając od najstarszej kategorii wiekowej 16-18 lat, rewelacyjnie spisała się Anna Teresko. W każdym swoim indywidualny stracie poprawiała swoje rekordy życiowe oraz pozostawiała swoje rywalki daleko w tyle. Ania była bezkonkurencyjna w trzech konkurencjach indywidualnych: 400 metrów stylem zmiennym (4:59, 78), 800 metrów stylem dowolnym (9:02,52) oraz 400 metrów stylem dowolnym(4:26,20). Dzięki uzyskanym wynikom Ania została najlepszą zawodniczką Mistrzostw Śląska w tej kategorii wiekowej. Kolejnymi zawodnikami którzy zdobywali medale byli:

NASI PRZYJACIELE:


logo mks dg

     SD-N      logocesir      logo dg      logoawf 

    

logo wopr     

logo mks basket

    

SOS Y LOGO PION FULL JPG

MAPA 26 znakinapis      LogoPZKosz 1

 

STATYSTYKI

Dziś145
Wczoraj425
Bież. tydzień570
Bież. miesiąc8691
Ogółem414556

INFO O UŻYTKOWNIKU

 • WAN IP: 18.215.159.156
 • Przeglądarka internetowa: Unknown
 • Wersja przeglądarki:
 • System operacyjny: Unknown

KONTAKT

ul. Chopina 34 Sekretariat główny szkoły:
41-300 Dąbrowa Górnicza Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./wyślij e-mail
tel: 32 262 69 68 Sekretariat uczniowski:
bip Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./wyślij e-mail
Zamówienia publiczne:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Copyright © 2012-2019 Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków. Wszelkie prawa zastrzeżone.

zssdg.edu.pl website ver. 2.1 (beta)

zalecamy przeglądanie serwisu w rozdzielczości ekranowej nie mniejszej niż 1280 x 1024 pikseli

projekt i wykonanie: flipflap.pl | nadzór merytoryczny: Sylwia Czarnik | strona korzysta z cookies

powered by: helix II framework, baset on devpri "pri simple" theme | mat. foto: własne, pixabay.com

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

1. Informacje ogólne.

 1. Operatorem Serwisu adres serwisu zssdg.edu.pl jest Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków w Dąbrowie Górniczej, ul. Chopina 34
 2. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniu w następujący sposób:
  1. Poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacje.
  2. Poprzez zapisywanie w urządzeniach końcowych pliki cookie (tzw. "ciasteczka").
  3. Poprzez gromadzenie logów serwera www przez operatora hostingowego Domeny.pl sp.z o.o., funkcjonującego pod adresem www.domeny.pl

2. Informacje w formularzach.

 1. Serwis zbiera informacje podane dobrowolnie przez użytkownika.
 2. Serwis może zapisać ponadto informacje o parametrach połączenia (oznaczenie czasu, adres IP)
 3. Dane w formularzu nie są udostępniane podmiotom trzecim inaczej, niż za zgodą użytkownika.
 4. Dane podane w formularzu mogą stanowić zbiór potencjalnych klientów, zarejestrowany przez Operatora Serwisu w rejestrze prowadzonym przez Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.
 5. Dane podane w formularzu są przetwarzane w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza, np w celu dokonania procesu obsługi zgłoszenia serwisowego lub kontaktu handlowego.
 6. Dane podane w formularzach mogą być przekazane podmiotom technicznie realizującym niektóre usługi – w szczególności dotyczy to przekazywania informacji o posiadaczu rejestrowanej domeny do podmiotów będących operatorami domen internetowych (przede wszystkim Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa j.b.r – NASK), serwisów obsługujących płatności lub też innych podmiotów, z którymi Operator Serwisu w tym zakresie współpracuje.

3. Informacja o plikach cookies.

 1. Serwis korzysta z plików cookies.
 2. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
 3. Podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu pliki cookies oraz uzyskującym do nich dostęp jest operator Serwisu.
 4. Pliki cookies wykorzystywane są w następujących celach:
  1. tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;
  2. utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła;
  3. określenie profilu użytkownika w celu wyświetlenia mu dopasowanych materiałów w sieciach reklamowych, w szczególności sieci Google
 5. W ramach Serwisu stosowane są dwa zasadnicze rodzaje plików cookies: „sesyjne” (session cookies) oraz „stałe” (persistent cookies). Cookies „sesyjne” są plikami tymczasowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika do czasu wylogowania, opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia oprogramowania (przeglądarki internetowej). „Stałe” pliki cookies przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika przez czas określony w parametrach plików cookies lub do czasu ich usunięcia przez Użytkownika.
 6. Oprogramowanie do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) zazwyczaj domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać zmiany ustawień w tym zakresie. Przeglądarka internetowa umożliwia usunięcie plików cookies. Możliwe jest także automatyczne blokowanie plików cookies Szczegółowe informacje na ten temat zawiera pomoc lub dokumentacja przeglądarki internetowej.
 7. Ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.
 8. Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu reklamodawców oraz partnerów.
 9. Zalecamy przeczytanie polityki ochrony prywatności tych firm, aby poznać zasady korzystania z plików cookie wykorzystywane w statystykach: Polityka ochrony prywatności Google Analytics
 10. Pliki cookie mogą być wykorzystane przez sieci reklamowe, w szczególności sieć Google, do wyświetlenia reklam dopasowanych do sposobu, w jaki użytkownik korzysta z Serwisu. W tym celu mogą zachować informację o ścieżce nawigacji użytkownika lub czasie pozostawania na danej stronie.
 11. W zakresie informacji o preferencjach użytkownika gromadzonych przez sieć reklamową Google użytkownik może przeglądać i edytować informacje wynikające z plików cookies przy pomocy narzędzia: https://www.google.com/ads/preferences/

4. Logi serwera.

 1. Informacje o niektórych zachowaniach użytkowników podlegają logowaniu w warstwie serwerowej. Dane te są wykorzystywane wyłącznie w celu administrowania serwisem oraz w celu zapewnienia jak najbardziej sprawnej obsługi świadczonych usług hostingowych.
 2. Przeglądane zasoby identyfikowane są poprzez adresy URL. Ponadto zapisowi mogą podlegać:
  1. czas nadejścia zapytania,
  2. czas wysłania odpowiedzi,
  3. nazwę stacji klienta – identyfikacja realizowana przez protokół HTTP,
  4. informacje o błędach jakie nastąpiły przy realizacji transakcji HTTP,
  5. adres URL strony poprzednio odwiedzanej przez użytkownika (referer link) – w przypadku gdy przejście do Serwisu nastąpiło przez odnośnik,
  6. informacje o przeglądarce użytkownika,
  7. Informacje o adresie IP.
 3. Dane powyższe nie są kojarzone z konkretnymi osobami przeglądającymi strony.
 4. Dane powyższe są wykorzystywane jedynie dla celów administrowania serwerem.

5. Udostępnienie danych.

 1. Dane podlegają udostępnieniu podmiotom zewnętrznym wyłącznie w granicach prawnie dozwolonych.
 2. Dane umożliwiające identyfikację osoby fizycznej są udostępniane wyłączenie za zgodą tej osoby.
 3. Operator może mieć obowiązek udzielania informacji zebranych przez Serwis upoważnionym organom na podstawie zgodnych z prawem żądań w zakresie wynikającym z żądania.

6. Zarządzanie plikami cookies – jak w praktyce wyrażać i cofać zgodę?

 1. Jeśli użytkownik nie chce otrzymywać plików cookies, może zmienić ustawienia przeglądarki. Zastrzegamy, że wyłączenie obsługi plików cookies niezbędnych dla procesów uwierzytelniania, bezpieczeństwa, utrzymania preferencji użytkownika może utrudnić, a w skrajnych przypadkach może uniemożliwić korzystanie ze stron www
 2. W celu zarządzania ustawieniami cookies wybierz z listy poniżej przeglądarkę internetową/ system i postępuj zgodnie z instrukcjami:
  1. Internet Explorer
  2. Chrome
  3. Safari
  4. Firefox
  5. Opera
  6. Android
  7. Safari (iOS)
  8. Windows Phone
  9. Blackberry