Kontakt z nami: 32 262 69 68 I e-mail: wypełnij formularz

 

 

 

 

 

 


Medalowe Mistrzostwa Śląska dla lekkoatletówmedals

Dwa medale z Mistrzostw Śląska w sztafetach (olimpijska) odbywających się w Rudzie Śląskiej w dniach 29.09-30.09.2018 r. przywieźli lekkoatleci z Dąbrowy Górniczej. Uczniowie naszej szkoły i jednocześnie zawodnicy MOS CSiR Dąbrowa Górnicza zdobyli złoty oraz srebrny medal.

Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków w Dąbrowie Górniczej najlepszą szkołą w województwie śląskim we współzawodnictwie sportowym

Już drugi rok z rzędu Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków w Dąbrowie Górniczej został najlepszą szkołą w województwie śląskim we współzawodnictwie sportowym szkół o Puchar Śląskiego Kuratora Oświaty. Zaszczytne 1   miejsce zajmujemy zarówno w Igrzyskach Młodzieży, jak i w Licealiadzie Chłopców i Dziewcząt.cup 1010909 960 720


Gratulujemy uczniom oraz trenerom, którzy niewątpliwie przyczynili się do tego sukcesu.

DZIEŃ  ZWIERZĄT

dog 1532627 960 720

DLA    ZWIERZAKÓW   W   SCHRONISKU

W  PAŹDZIERNIKU  ZBIERAMY:

 

 PSIE I KOCIE ZABAWKI, PRZYSMAKI, KARMĘ,

 SMYCZE, SZELKI, OBROŻE, KOLCZATKI, MISKI, KOCE…

GABINET A.1.16 ZSS

Akcja – segregacja 2x szybciej, 2x czyściej !!!

Wita was Klub 4H !!!

IMG 20180922 WA0000Pierwsza ważna akcja już za nami. W piątek 21 września zorganizowaliśmy happening środowiskowy w związku z 25-tą jubileuszową edycją ogólnopolskiej  akcji Sprzątanie Świata 2018 pod hasłem

Akcja – segregacja 2x szybciej , 2x czyściej !!!

Dzień Bez Przemocy - Dniem Sympatii i Pomocy

W związku ze zbliżającym się Dniem Bez Przemocy zapraszamy uczniów Zespołu Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków oraz Szkoły Podstawowej nr 3 im. Mikołaja Kopernika do udziału w akcji pod hasłem Dzień Bez Przemocy - Dniem Sympatii i Pomocy.

Tu Klub 4H !!!

Witamy was w nowym roku szkolnym. Kub 4H po raz dziewiętnasty rozpoczyna swoją działalność. Będziemy was zapraszać do naszych działań, konkursów i akcji. Dziękujemy młodzież, która współpracowała z nami w ubiegłym roku – to zeszłoroczne klasy 2 S,  3a, 3 L, 1 LL, 1 LS, 2 LL, 2 LS.

Medale podczas eliminacji do lekkoatletycznych Mistrzostw Polski!

W dniu 8 września 2018 r. odbyły się w Bielsku-Białej eliminacje do Mistrzostw Polski Młodzików. Podczas eliminacji bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły oraz Szkoły Podstawowej nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Dąbrowie Górniczej zdobywając 2 złote i 2 srebre medale: 

OBIADY W SZKOLE

Informujemy, że od dnia 10 września 2018 r. na stołówce szkolnej wydawane będą obiady podczas dwóch przerw międzylekcyjnych:

ball 149686 960 7201130-1150

ball 149686 960 7201235-1255

Osoby zainteresowane korzystaniem z obiadów zobowiązne są do wypełnienia i złożenia Karty zgłoszenia na obiady szkolne. Szczegółówe informacje udziela Pani Agnieszka Biernacka (CZP).

WYKAZ SAL
W KTÓRYCH ODBYWAJĄ SIĘ ZEBRANIA Z RODZICAMI

ZEBRANIA Z RODZICAMI!!!

zebranie

 

W dniu 6 września 2018 r. o godzinie 17:00 odbędą się zebrania z rodzicami uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. 

 

Serdecznie zapraszamy!   

 

angelik 3W odbywających się  w dniach od (05-09.09.2017) w Gliwicach    XII Otwartych Międzynarodowych Mistrzostwach Śląska Kobiet w Boksie, Angelika Krysztoforska zdobyła  brązowy medal  w kategorii  Youth 5 1 kg. Tegoroczny turniej był najmocniej obsadzonym z dotychczasowych edycji. Startowało 207 zawodniczek z Mongolii, Australii, Kazachstanu, Azerbejdżanu, Węgier, Austrii, Finlandii, Anglii, Słowacji, Niemiec, Włoch, Rumunii, Chin, Rosji, Szkocji, Czech, Norwegii i Polski. Angelika wygrała pierwszą walkę z zawodniczką z Mongolii Delgerkhangai  Khongorzul, natomiast przegrała z Watson Chice z Anglii późniejszą zdobywczyni złotego medalu. Gratulujemy!!!

mks.pngSamorząd Uczniowski ZSS w Dąbrowie Górniczej przystąpił  do projektu ogłoszonego przez MKS Dąbrowa Górnicza adresowanego do całej społeczności uczniowskiej naszej szkoły.

W tegorocznej edycji hasłem przewodnim jest motywacja. Tym razem chcemy zachęcać uczniów do lepszych wyników w nauce. W porozumieniu z naszą szkołą Klub MKS Dąbrowa Górnicza będzie nagradzać tych, którzy w przekroju tego semestru najbardziej poprawią swoje oceny!

Brana pod uwagę powinna być średnia ocen na semestr zimowy w porównaniu do średniej ocen na zakończenie roku szkolnego 2016/2017.

Kandydaci do Samorządu Uczniowskiego – rok szkolny 2017/2018:

 1. Damian Moś – III LL
 2. Kamil Augustyn – III LL
 3. Adam Niespor – III LS
 4. Angelika Krysztoforska – III LL
 5. Weronika Baranek – III LL
 6. Magda Jaźwińska – II LS
 7. Justyna Sitek – II LL
 8. Patryk Piekarczyk – II LL
 9. Aleksandra Kot – III S
 10. Nelly Kwaśkiewicz – II L
 11. Kasjan Kaliszewski  - II L
 12. Emil Marzec – II L
 13. Piotr Burchard – II p
 14. Konrad Pięta – II p
 15. Ostap Tanasevich - II p
 16. Victoria Baquero­­-II p
 17. Adrian Tkacz – III  p
 18. Daniel Struzik – III p
 19. Jakub Wilanowski – III p
 20. Aleksander  Szpakiewicz – III p
 21. Maksymilian Majka  - III p 

 Kandydatury można jeszcze zgłaszać do dn. 27.09.2017 do opiekunów SU tzn. K. Borzęcka, T. Kiernożycki, J. Podsiadło.

Dyrektor Zespołu Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków w Dąbrowie Górniczej ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze – inspektor ds. Bezpieczeństwa i Higieny Pracy - wymiar 1/2 etatu.


pobrane Oświadczenie

pobrane Kwestionariusz osobowy

pobrane Ogłoszenie

Wybory do Samorządu Uczniowskiego:

 • Wybory do SU odbędą się 29 września 2017
 • Kandydować mogą wszyscy uczniowie Zespołu Szkół Sportowych
 • Do 27 września 2017 należy zgłaszać kandydatury do opiekunów SU tzn. K. Borzęcka, T. Kiernożycki, J. Podsiadło.

O zasadach prowadzenia kampanii wyborczej, kandydaci zostaną poinformowani przez opiekunów SU w dniu zgłoszenia.

Zapraszamy na zebrania z rodzicami 13.09.2017 godz. 17.00.

lalato4

W dniach 4 - 6 sierpnia w Warszawie odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Lekkiej Atletyce – Mistrzostwa Polski U 18. Po długim i żmudnym okresie przygotowań, walcząc z licznymi kontuzjami, lekkoatleci dąbrowskiego CSiR, uczniowie Liceum Sportowego dotarli do finiszu swoich zmagań. W Warszawie walczyli z najlepszymi z całej Polski o swoje rekordy życiowe i jak najlepsze lokaty. W wymarzony sposób zakończyło się to dla damskiej sztafety 4 x 100 m w składzie Anna Wychorska, Natalia Ogórowska, Monika Kiepura i Justyna Sitek. Poprawiając swoją „życiówkę” sztafeta wpadła na metę pozostawiając resztę rywalek za swoimi plecami. Z wynikiem 48,33 dziewczyny sięgnęły po złoty medal. W konkurencjach indywidualnych Monika Kiepura na 100 m ppł poprawiła swój rekord życiowy (14,14), a w finale zajęła wysokie 5 miejsce.


Wielkie gratulacje dla uczniów z naszej szkoły, którzy przywieźli 4 zwycięstwa - złoto drużyna dziewcząt i chłopców z gimnazjum oraz złoto drużyna dziewcząt i chłopców z liceum. Kolejne eliminacje 11.10.2016r. - TRZYMAMY KCIUKI!

W związku z Europejskim Dniem Języków Obcych czwartek (29.09) w sali konferencyjnej na czwartej godzinie lekcyjnej odbędzie się prezentacja na temat krajów anglo- i niemieckojęzycznych oraz quiz językowy dla uczniów klas gimnazjalnych (po 1 reprezentancie na dany zespół klasowy).
Uczniowie chcący wziąć udział zgłaszają się  do Pani Miglus.
Zapraszamy wszystkich na długiej przerwie (12.45) na wspólne karaoke w języku obcym (hol).

W rozwinięciu zaproszenie:)

Zapraszamy wszystkich – uczniów, rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły do udziału w nowej akcji Klubu 4H „Zbieraj makulaturę, ratuj konie”.

10 października mamy Święto Drzewa, więc na jego urodziny zbierzmy więcej makulatury, aby zmniejszyć wycinkę drzew.

KONKURS „ODDAJ ZUŻYTY TELEFON – ATRAKCYJNE NAGRODY CZEKAJĄ”.

Klub 4H zaprasza młodzież, rodziców  i pracowników szkoły do VI edycji ogólnopolskiego konkursu ekologicznego organizowanego z okazji światowej akcji„Clean Up the World”.

Sprzątanie Świata 2016  z Klubem 4H.
Jak co roku, młodzież w naszej szkoły uczestniczyła w ogólnopolskiej akcji Sprzątanie Świata 2016. Klas I A wybrała się w piątek nad Pogorię I, a I L w środę sprzątała tereny wokół zbiornika wodnego w Łośniu, kontynuując naszą współpracę z Kołem Wędkarskim nr 16 PZW.

W rozwinięciu plan na poniedziałek dla uczniów gimnazjum powracających z obozu.

Mamy przyjemność przedstawić Konkurs „Sukces zaczyna się od stypendium”, organizowany przez Fundację Dobra Sieć, trwający od 1 września do 14 października 2016 roku.

W dniu 12.09.2016 r. odbędą się spotkania wychowawców klas z rodzicami. 

Wykaz sal w rozwinięciu.

Wycieczka szkoleniowa dla klas sportowych do Spały -  grupy lekkoatletyczne odbędzie się w dniach od 12 do 17.09.2016 r.
Zbiórka zawodników o godz. 8.30 przy wejściu do szkoły, planowany odjazd godz. 9.00. 

la4W czerwcu lekkoatletki, uczennice naszej szkoły, uczestniczyły w Finale XVI Gimnazjady w Białymstoku. Po fantastycznych występach ustanowiły nowy rekord Gimnazjady i wygrały złoto. Jechały w mocnym składzie i nie zawiodły bo najwyższe trofeum należało do Gimnazjum z Oddziałami Sportowymi w Dąbrowy Górniczej.

NASI PRZYJACIELE:


logo mks dg

     SD-N      logocesir      logo dg      logoawf 

    

logo wopr     

logo mks basket

    

SOS Y LOGO PION FULL JPG

MAPA 26 znakinapis      LogoPZKosz 1

 

STATYSTYKI

Dziś380
Wczoraj499
Bież. tydzień1312
Bież. miesiąc7383
Ogółem435075

KONTAKT

ul. Chopina 34 Sekretariat główny szkoły:
41-300 Dąbrowa Górnicza Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./wyślij e-mail
tel: 32 262 69 68 Sekretariat uczniowski:
bip Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./wyślij e-mail
Zamówienia publiczne:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Copyright © 2012-2019 Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków. Wszelkie prawa zastrzeżone.

zssdg.edu.pl website ver. 2.1 (beta)

zalecamy przeglądanie serwisu w rozdzielczości ekranowej nie mniejszej niż 1280 x 1024 pikseli

projekt i wykonanie: flipflap.pl | nadzór merytoryczny: Sylwia Czarnik | strona korzysta z cookies

powered by: helix II framework, baset on devpri "pri simple" theme | mat. foto: własne, pixabay.com

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

1. Informacje ogólne.

 1. Operatorem Serwisu adres serwisu zssdg.edu.pl jest Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków w Dąbrowie Górniczej, ul. Chopina 34
 2. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniu w następujący sposób:
  1. Poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacje.
  2. Poprzez zapisywanie w urządzeniach końcowych pliki cookie (tzw. "ciasteczka").
  3. Poprzez gromadzenie logów serwera www przez operatora hostingowego Domeny.pl sp.z o.o., funkcjonującego pod adresem www.domeny.pl

2. Informacje w formularzach.

 1. Serwis zbiera informacje podane dobrowolnie przez użytkownika.
 2. Serwis może zapisać ponadto informacje o parametrach połączenia (oznaczenie czasu, adres IP)
 3. Dane w formularzu nie są udostępniane podmiotom trzecim inaczej, niż za zgodą użytkownika.
 4. Dane podane w formularzu mogą stanowić zbiór potencjalnych klientów, zarejestrowany przez Operatora Serwisu w rejestrze prowadzonym przez Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.
 5. Dane podane w formularzu są przetwarzane w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza, np w celu dokonania procesu obsługi zgłoszenia serwisowego lub kontaktu handlowego.
 6. Dane podane w formularzach mogą być przekazane podmiotom technicznie realizującym niektóre usługi – w szczególności dotyczy to przekazywania informacji o posiadaczu rejestrowanej domeny do podmiotów będących operatorami domen internetowych (przede wszystkim Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa j.b.r – NASK), serwisów obsługujących płatności lub też innych podmiotów, z którymi Operator Serwisu w tym zakresie współpracuje.

3. Informacja o plikach cookies.

 1. Serwis korzysta z plików cookies.
 2. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
 3. Podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu pliki cookies oraz uzyskującym do nich dostęp jest operator Serwisu.
 4. Pliki cookies wykorzystywane są w następujących celach:
  1. tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;
  2. utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła;
  3. określenie profilu użytkownika w celu wyświetlenia mu dopasowanych materiałów w sieciach reklamowych, w szczególności sieci Google
 5. W ramach Serwisu stosowane są dwa zasadnicze rodzaje plików cookies: „sesyjne” (session cookies) oraz „stałe” (persistent cookies). Cookies „sesyjne” są plikami tymczasowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika do czasu wylogowania, opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia oprogramowania (przeglądarki internetowej). „Stałe” pliki cookies przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika przez czas określony w parametrach plików cookies lub do czasu ich usunięcia przez Użytkownika.
 6. Oprogramowanie do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) zazwyczaj domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać zmiany ustawień w tym zakresie. Przeglądarka internetowa umożliwia usunięcie plików cookies. Możliwe jest także automatyczne blokowanie plików cookies Szczegółowe informacje na ten temat zawiera pomoc lub dokumentacja przeglądarki internetowej.
 7. Ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.
 8. Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu reklamodawców oraz partnerów.
 9. Zalecamy przeczytanie polityki ochrony prywatności tych firm, aby poznać zasady korzystania z plików cookie wykorzystywane w statystykach: Polityka ochrony prywatności Google Analytics
 10. Pliki cookie mogą być wykorzystane przez sieci reklamowe, w szczególności sieć Google, do wyświetlenia reklam dopasowanych do sposobu, w jaki użytkownik korzysta z Serwisu. W tym celu mogą zachować informację o ścieżce nawigacji użytkownika lub czasie pozostawania na danej stronie.
 11. W zakresie informacji o preferencjach użytkownika gromadzonych przez sieć reklamową Google użytkownik może przeglądać i edytować informacje wynikające z plików cookies przy pomocy narzędzia: https://www.google.com/ads/preferences/

4. Logi serwera.

 1. Informacje o niektórych zachowaniach użytkowników podlegają logowaniu w warstwie serwerowej. Dane te są wykorzystywane wyłącznie w celu administrowania serwisem oraz w celu zapewnienia jak najbardziej sprawnej obsługi świadczonych usług hostingowych.
 2. Przeglądane zasoby identyfikowane są poprzez adresy URL. Ponadto zapisowi mogą podlegać:
  1. czas nadejścia zapytania,
  2. czas wysłania odpowiedzi,
  3. nazwę stacji klienta – identyfikacja realizowana przez protokół HTTP,
  4. informacje o błędach jakie nastąpiły przy realizacji transakcji HTTP,
  5. adres URL strony poprzednio odwiedzanej przez użytkownika (referer link) – w przypadku gdy przejście do Serwisu nastąpiło przez odnośnik,
  6. informacje o przeglądarce użytkownika,
  7. Informacje o adresie IP.
 3. Dane powyższe nie są kojarzone z konkretnymi osobami przeglądającymi strony.
 4. Dane powyższe są wykorzystywane jedynie dla celów administrowania serwerem.

5. Udostępnienie danych.

 1. Dane podlegają udostępnieniu podmiotom zewnętrznym wyłącznie w granicach prawnie dozwolonych.
 2. Dane umożliwiające identyfikację osoby fizycznej są udostępniane wyłączenie za zgodą tej osoby.
 3. Operator może mieć obowiązek udzielania informacji zebranych przez Serwis upoważnionym organom na podstawie zgodnych z prawem żądań w zakresie wynikającym z żądania.

6. Zarządzanie plikami cookies – jak w praktyce wyrażać i cofać zgodę?

 1. Jeśli użytkownik nie chce otrzymywać plików cookies, może zmienić ustawienia przeglądarki. Zastrzegamy, że wyłączenie obsługi plików cookies niezbędnych dla procesów uwierzytelniania, bezpieczeństwa, utrzymania preferencji użytkownika może utrudnić, a w skrajnych przypadkach może uniemożliwić korzystanie ze stron www
 2. W celu zarządzania ustawieniami cookies wybierz z listy poniżej przeglądarkę internetową/ system i postępuj zgodnie z instrukcjami:
  1. Internet Explorer
  2. Chrome
  3. Safari
  4. Firefox
  5. Opera
  6. Android
  7. Safari (iOS)
  8. Windows Phone
  9. Blackberry