Admiror Gallery: 5.2.0
Server OS:Apache
Client OS:Unknown
PHP:8.1.10
Drużynowy Wielobój Pływacki 10 i 11 latków w Radlinie
14 czerwca na pływalni w Radlinie odbyły się ogólnopolskie zawody pływackie rocznika 2013 oraz 201 . W zawodach wzięli udział zawodnicy naszej szkoły, reprezentujący klub CSiR MOS Dąbrowa Górnicza. Nasza drużyna okazała się bezkonkurencyjna, wygrywając klasyfikację generalną w kategorii 11- latków. W składzie zwycięskiej drużyny zaprezentowali się: Liliana Skubisz, Małgorzata Socha, Darłak Lena, Tanasevych Daryna, Korzeń Adrianna, Matuszczyk Mateusz, Maciej Capiga, Jakub Wdowiak oraz Mikołaj Kapka.
- złoty medal-100 metrów stylem klasycznym
- złoty medal-100 metrów stylem grzbietowym
- srebrny medal-200 metrów stylem zmiennym
- brązowy medal-200 metrów stylem dowolnym
- złoty medal-sztafeta 4x50 metrów stylem dowolnym
- srebrny medal-sztafeta 4x50 metrów stylem zmiennym
- złoty medal-100 metrów stylem dowolnym
- złoty medal-200 metrów stylem dowolnym
- srebrny medal-50 metrów stylem motylkowym
- brązowy medal-200 metrów stylem zmiennym
- złoty medal-sztafeta 4x50 metrów stylem dowolnym
- srebrny sztafeta 4x50 metrów stylem zmiennym
- brązowy medal-100 metrów stylem klasycznym
- złoty medal-sztafeta 4x50 metrów stylem dowolnym
- srebrny medal-sztafeta 4x50 metrów stylem zmiennym
- złoty medal-50 metrów stylem motylkowym
- złoty medal-100 metrów stylem dowolnym
- srebrny medal-100 metrów stylem grzbietowym
- srebrny medal-200 metrów stylem zmiennym
- złoty medal-sztafeta 4x50 metrów stylem dowolnym
- złoty medal-sztafeta 4x50 metrów stylem zmiennym
- złoty medal-100 metrów stylem grzbietowym
- złoty medal-200 metrów stylem dowolnym
- złoty medal-200 metrów stylem zmiennym
- złoty medal-sztafeta 4x50 metrów stylem dowolnym
- złoty medal-sztafeta 4x50 metrów stylem zmiennym
- złoty medal-100 metrów stylem klasycznym
- srebrny medal-200 metrów stylem dowolnym
- brązowy medal-200 metrów stylem zmiennym
- brązowy medal-50 metrów stylem motylkowym
- złoty medal--sztafeta 4x50 metrów stylem dowolnym
- złoty medal-sztafeta 4x50 metrów stylem zmiennym
- srebrny medal-100 metrów stylem dowolnym
- brązowy medal-200 metrów stylem dowolnym
- brązowy medal-100 metrów stylem grzbietowym
- brązowy medal-100 metrów stylem klasycznym
- złoty medal-sztafeta 4x50 metrów stylem dowolnym
- złoty medal-sztafeta 4x50 metrów stylem zmiennym
- złoty medal-50 metrów stylem dowolnym
- złoty medal-50 metrów stylem klasycznym
- złoty medal-50 metrów stylem grzbietowym
- złoty medal-100 metrów stylem zmiennym