miedzynarodowe2

23 kwietnia 2016 roku, drużyna gimnazjalna chłopców i dziewczyn wyruszyła na lekkoatletyczne zawody Międzynarodowe, a zarazem Mistrzostwa Polski w sztafetowych biegach przełajowych (dziewczyny sztafeta 8x800m, chłopcy sztafeta 8x1000m). Start odbył się 24 kwietnia, dziewczyny zaczęły swoje zmagania o 11:20, a chłopcy o 11:45. Wszystkie biegi odbywały się w województwie łódzkim na ul. Piotrkowskiej.

Pogoda z początku nie rozpieszczała naszych zawodników, ale na całe szczęście na start naszych dziewczyn wyszło słońce, które dodało im motywacji i otuchy. Drużynę dziewcząt tworzyły:
1.Dominika Tucka
2.Justyna Rogala
3.Ewa Pala
4.Agata Batko
5.Julia Zagajska
6.Natalia Juniewicz
7.Paulina Kołodziejczyk
8.Karolina Skibińska
9.Małgosia Łabuś
Dziewczyny również dzielnie wspierała Aniela Kula, którą wyeliminowała kontuzja ale należy dodać że to Ona pomogła w eliminacjach wojewódzkich.
Ogromnym zaskoczeniem dla wszystkich był fenomenalny występ naszych reprezentantek, które nieoczekiwanie, po zaciętej walce, zajęły rewelacyjną 2 lokatę zdobywając SREBNY MEDAL W ZAWODACH MIĘDZYNARODOWYCH
Nie możemy pominąć również naszych świetnych chłopców. Drużynę chłopców tworzyli :

1.Kacper Gajecki
2.Kacper Borkowski
3.Mikołaj Skowroński
4.Jakub Staniszewski
5.Jakub Walczysko
6.Tomek Sufranowicz
7.Majkel Kajda
8.Mateusz Szastak.

Chłopcy walczyli  bardzo dzielnie i na mecie uplasowali się na 8 miejscu W ZAWODACH MIĘDZYNARODOWYCH W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH. Nasi reprezentanci pokazali, że Dąbrowa zawsze była, jest mocna i walczy do końca. Po tak emocjonalnym weekendzie czas wrócić do rzeczywistości i dalej ciężką pracą dążyć do jeszcze lepszych wyników.

miedzynarodowe1