kont. e-mail - wypełnij form. pocztowy | nasz profil facebook

LICEUM SPORTOWE:

| piłka siatkowa dziewcząt
| pływanie
| koszykówka chłopców
| lekka atletyka

SZKOŁA
PODSTAWOWA NR 33
z Oddziałami Sportowymi

previous arrow
next arrow
Slider

Warsztaty ekologiczne z okazji Dnia Ziemi w Przedszkolu nr 36 klub4h


Światowy Dzień Ziemi to największe ekologiczne święto obchodzone 22 kwietnia. Jest ono wydarzeniem cyklicznym, organizowanym raz do roku. Jego celem jest poszerzenie świadomości ekologicznej, zwrócenie uwagi na problemy i zagrożenia, w obliczu których staje nasza planeta.

Z okazji Dnia Ziemi młodzież z klasy 8lp przeprowadziła warsztaty ekologiczne dla maluchów z przedszkola nr 36. Uczniowie naszej szkoły przedstawili prezentację „Wyeliminujmy tworzywa sztuczne w trosce o zdrowie ludzi i planety”. Przedszkolaki przyswajały wiedzę poprzez zabawę, biorąc udział w specjalnie przygotowanych zadaniach, wspólnie utrwalały zasady poprawnej segregacji odpadów i dbania o środowisko. Dowiedziały się co się dzieje z odpadami i jak je można ponownie wykorzystać, co oznacza słowo "recykling" oraz jak segregować śmieci do odpowiednich pojemników. Przedszkolaki świetnie współpracowały z uczniami z naszej szkoły i z wielkim zaangażowaniem oraz radością uczestniczyły w zabawach ekologicznych.
Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy uczestniczyć w takich ekologicznych akcjach .
Dziękujemy Dyrekcji, Paniom z Przedszkola nr 36, Przedszkolakom.

Opiekunowie Klubu 4H

Przedszkole6.jpegPrzedszkole7.jpegPrzedszkole_2.jpegPrzedszkole_4.jpegPrzedszkole_5.jpegPrzedszkole_nr_8.jpeg

Nasi przyjaciele

 


logo mks dg

     SD-N      logocesir      logo dg      logoawf 

    

logo wopr     

logo mks basket

    

SOS Y LOGO PION FULL JPG

MAPA 26 znakinapis      LogoPZKosz 1   AF URSA RGB POS LOGO MALE

 

AKTUALNOŚCI

STATYSTYKI

Dziś2011
Wczoraj6245
Bież. tydzień40094
Bież. miesiąc130739
Ogółem2210679

KONTAKT

ul. Chopina 34
41-300 Dąbrowa Górnicza
tel: 32 262 69 68

Sekretariat główny szkoły:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat uczniowski:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zamówienia publiczne:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Biuletyn informacji publicznej:
bip 

Copyright © 2012-2024 Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków. Wszelkie prawa zastrzeżone.

zssdg.edu.pl website ver. 2.2 (beta)

zalecamy przeglądanie serwisu w rozdzielczości ekranowej nie mniejszej niż 1280 x 1024 pikseli

projekt i wykonanie: creatigo.pl | nadzór merytoryczny: Sylwia Czarnik | strona korzysta z cookies

powered by: helix ultimate framework | icons by: flaticon.com | mat. foto: własne, freepik.com pixabay.com