Konkurs „Mam tę moc-moc życzliwości”


21 listopada obchodzimy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Zachęcamy uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie plastycznym pod hasłem „Miła kartka pocztowa”.kartka

Droga Uczennico, Drogi Uczniu stwórz rysunkową, malarską lub graficzną kartkę pocztową w formacie A-4. Zamieść na niej sympatyczny rysunek i miły tekst, który mógłbyś dedykować innej osobie.

Zdjęcie pracy prześlij do dnia 20.11.2020r. na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Zdjęcie takiej kartki możesz również wysłać drogą elektroniczną koledze lub koleżance jako wyraz Twojej życzliwości i sympatii.

Najciekawsze prace zostaną nagrodzone dyplomem i upominkiem.