organizowany przez Śląski Urząd Wojewódzki Katowicach
„BEZPIECZNY W SIECI”

Zaparaszamy Uczniów klas VII i VIII szkoły podstawowej oraz ponadpodstawowej do udziału w konkursie plastycznym "Bezpieczny w sieci". Konkurs poświęcony jest problematyce handlu ludźmi. Konkurs ma na celu:

• poszerzenie wiedzy o zjawisku handlu ludźmi;

• szerzenie idei bezpiecznej pracy w Internecie;

• zainteresowanie dzieci i młodzieży problemem handlu ludźmi, w tym w celach zarobkowych, zmuszaniu do pracy w niegodziwych warunkach, wykorzystywaniu nieletnich do ciężkich prac np. polowych, w fabrykach;

• wyróżnienie najlepszych prac plastycznych dotyczących tematyki zjawiska handlu ludźmi i przeciwdziałania zagrożeniom i poprawie bezpieczeństwa w sieci.

Udział w Konkursie jest bezpłatny i dobrowolny. Do udziału w Konkursie mogą być zgłoszone prace wykonane w dowolnej technice plastycznej (np. ołówek, kredka, farby plakatowe, akwarela, tempera, pastele, olejne, collage) oraz technice komputerowej.

Prace powinny być wykonane na papierze typu brystol lub blok techniczny. Prace w imieniu niepełnoletnich uczestników poniżej 13 roku mogą składać przedstawiciele ustawowi (rodzice/opiekunowie). Jeden uczestnik może zgłosić tylko jedną pracę. Termin zgłoszenia prac-  do dnia 4 grudnia 2020 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 18 grudnia 2020 r. (włącznie) – publikacja listy laureatów na stronie ŚUW.

Osoby zainteresowane udzuałem w konkursie prosimy o kontakt poprzez Teamsa lub dziennik elektroniczny z Panią Sylwią Czarnik.

Szczegółowy regulamin dostępny na stronie https://www.katowice.uw.gov.pl/

Dziś2051