Zbiórka koszulek dla dzieci uczęszczających do szkoły w Rurembo


Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i Pracownicy Zespołu Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków w Dąbrowie Górniczej

zachęcamy do zbiórki koszulek dla dzieci uczęszczających do szkoły w Rurembo (Rwanda). Wielu uczniów i uczennic szkoły pochodzi z ubogich rodzin i nie posiada odpowiedniej odzieżykoszulka  niezbędnej do normalnego funkcjonowania. Taki mały gest z naszej strony jest czymś nieocenionym dla potrzebujących i pozytywnie wpłynie na jakość życia we wspomnianym regionie. Koszulki zostaną  dostarczone osobiście przez Fundację Afriquia, jeszcze przed końcem roku szkolnego!

Aby przyłączyć się do działalności społecznej w naszym mieście należy przynieść nową koszulkę bawełnianą typu T-shirt dla dzieci w wieku 3-13 lat lub w rozmiarach S,M, L i pozostawić w przeznaczonym opisanym pudełku przy dyżurce w naszej szkole. Akcja trwa od 12 do 16 kwietnia. Do koszulki proszę dołączyć karteczkę z imieniem, nazwiskiem oraz klasą ucznia.                                                                                                                                           

Zachęcamy do wsparcia zbiórki

                                                                                                                                                       Opiekunowie Wolontariatu:

                                                                                                                                          B.Dybich, A.Nagięć-Dybich, M.Wielińska, J.Wola