Podsumowanie akcji wspierającej Dom Opieki Społecznej
,,Pod Dębem”


Drodzy Uczniowie,

pragniemy  podziękować Wam za bardzo serdeczne oraz ujmujące słowa, które zamieściliście na kartkach skierowanych do podopiecznych placówki ,,Pod Dębem”, a także za piękne, dołączone kubki. Wspomniani Państwo byli ogromniereceived 540000120721908 zaskoczeni, a jednocześnie wzruszeni otrzymanymi od Was wyrazami sympatii
i życzliwości. Dzięki Waszej empatii, udało się nam wywołać uśmiech na twarzy każdego Mieszkańca, który nie potrafił skrywać wielkiej radości.

Niestety, w związku z zaistniałą sytuacją, nie mogliście spotkać się z tymi cudownymi Ludźmi i osobiście wręczyć im prezentów, dlatego poniżej zamieszczamy kilka zdjęć pokazujących, jak bardzo ujęliście za serca obdarowanych. Głęboko wierzymy, że nasza akcja na długo pozostanie w Ich pamięci i choć
w niewielkim stopniu sprawi, że będą czuli się ważni i cenieni przez szkolną społeczność ZSS. 

Kochani, pamiętajcie: ,,Dobre słowa nie kosztują dużo, choć czynią wiele dobrego. "
Blaise Pascal

Z wyrazami podziękowania

Anna Dębska, Monika Wielińska