Konkurs plastyczno-graficzny
na
LOGO biblioteki

Biblioteka szkolna zaprasza wszystkich chętnych uczniów z klas I-VIII oraz I-III LO do udziału w konkursie plastycznym-graficzny na LOGO biblioteki Zespołu Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków w Dąbrowie Górniczej.

Regulamin konkursu

• Praca plastyczna powinna kojarzyć się z biblioteką i identyfikować ze szkołą (zawierać nazwę szkoły).
  • Praca może być wykonana w dowolnej technice plastycznej lub komputerowej.
  • Każdy uczestnik może wykonać tylko jedną pracę, która nigdzie wcześniej nie była opublikowana.
  • Prace konkursowe powinny być wykonane samodzielnie.

Prace będą oceniane w czterech kategoriach wiekowych:

• Uczniowie klas I-III
  • Uczniowie klas IV –VI
  • Uczniowie klas VII-VIII
  • Uczniowie klas I-III LO

Przy ocenie pracy będą brane pod uwagę następujące kryteria:

• zgodność z tematem,
  • samodzielność,
  • estetyka wykonania,
  • pomysłowość i kreatywność,

Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestnika oraz na udostępnienie i opublikowanie pracy.

Prace konkursowe można do dnia 26 marca przynosić osobiście do biblioteki szkolnej lub przesłać w wersji elektronicznej na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 31 marca.