Wyróżnienia dla naszych uczennic w konkursie wojewódzkim
W dniu 23 kwietnia uczennice naszej szkoły Iga Zimoch kl. 7L i Sara Guzińska kl.7L uczestniczyły w gali rozdania nagród w I WOJEWÓDZKIM KONKURSIE Z JĘZYKA POLSKIEGO, FIZYKI I FOTOGRAFII „SZKLANE OPOWIEŚCI” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza zorganizowanym przez I Liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej we współpracy z Muzeum Miejskim Sztygarka.
Uczennice wzięły udział w kategorii Fotografia Szklanych Przedmiotów. Zarówno Iga jak i Sara zdobyły wyróżnienia.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów




