Konkurs on -line
ze znajomości treści książki pt: „Kubuś Puchatek”konkurs

18 stycznia przypada Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka.

Data ta jest związana z dniem urodzin Alana Alexandra Milnego, twórcy postaci jednego  z najbardziej znanych na świecie misiów- Kubusia Puchatka.

Z tej okazji zapraszamy Was drodzy uczniowie  do udziału  w  konkursie on -line ze znajomości treści książki pt: „Kubuś Puchatek”

• Uczestnikami konkursu mogą być wszyscy uczniowie klas 1-8 oraz uczniowie klas
  • Konkurs polega na udzieleniu poprawnych odpowiedzi na wszystkie pytania ( 20 pytań)
  • Za każdą poprawną odpowiedź na pytanie uczestnik zdobywa 1 punkt. Każde pytanie jest odrębnie punktowane. Maksymalna liczba punktów do uzyskania wynosi 20
  • Quiz należy wypełnić do dnia 16 stycznia 2022r. (aby wypełnić test należy zalogować się danymi do TEAMSA)
  • Spośród osób, które udzielą wszystkich poprawnych odpowiedzi zostaną rozlosowane nagrody niespodzianki.
  • Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 17 stycznia 2022r. na stronie internetowej szkoły.

icon 6065371 1280
 Quiz