kont. e-mail - wypełnij form. pocztowy | nasz profil facebook

LICEUM SPORTOWE:

| piłka siatkowa dziewcząt
| pływanie
| koszykówka chłopców
| lekka atletyka

SZKOŁA
PODSTAWOWA NR 33
z Oddziałami Sportowymi

previous arrow
next arrow
Slider

Rodzice –„Kochamy Was całym sercem” 


Dzień mamy i taty to święto, które wzrusza szczególnie, dostarcza pięknych emocji dzieciom i rodzicom. Uczniowie klas siódmych ze szkoły podstawowej zaprosili swoich rodziców i zaprezentowali krótki program artystyczny. Wzruszające i pełne ciepła wiersze, piosenki oraz taniec ubarwiły tę uroczystość. Wszyscy zaproszeni rodzice mogli zatańczyć ze swoimi dziećmi między innymi: makarenę, chocolate, taniec country oraz belgijkę. Goście nagrodzili występ dużymi brawami.
Niespodzianką były róże, które wraz z życzeniami uczniowie wręczyli swoim rodzicom. Na koniec uroczystości wychowawcy klas siódmych zaprosili wszystkich rodziców i gości na słodki poczęstunek. Uśmiechom i wzruszeniom nie było końca.

Wychowawcy klas siódmych

 

1.jpg2.jpg3.jpg

NASI PRZYJACIELE:


logo mks dg

     SD-N      logocesir      logo dg      logoawf 

    

logo wopr     

logo mks basket

    

SOS Y LOGO PION FULL JPG

MAPA 26 znakinapis      LogoPZKosz 1   AF URSA RGB POS LOGO MALE

 

AKTUALNOŚCI

STATYSTYKI

Dziś198
Wczoraj6044
Bież. tydzień18860
Bież. miesiąc75655
Ogółem1964762

KONTAKT

ul. Chopina 34 
41-300 Dąbrowa Górnicza
tel: 32 262 69 68
Sekretariat główny szkoły:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat uczniowski:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zamówienia publiczne:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Biuletyn informacji publicznej:
bip 

Copyright © 2012-2024 Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków. Wszelkie prawa zastrzeżone.

zssdg.edu.pl website ver. 2.2 (beta)

zalecamy przeglądanie serwisu w rozdzielczości ekranowej nie mniejszej niż 1280 x 1024 pikseli

projekt i wykonanie: creatigo.pl | nadzór merytoryczny: Sylwia Czarnik | strona korzysta z cookies

powered by: helix ultimate framework | icons by: flaticon.com | mat. foto: własne, freepik.com pixabay.com