Kampania Edukacyjna „Weź nie smoguj – weź oddychaj”klub4h

Zapraszamy uczniów i nauczycieli do udziału w trzeciej edycji Wojewódzkiej Kampanii Edukacyjnej „Weź nie smoguj – weź oddychaj”. Tauron Ciepło promuje ciepło sieciowe, jako bardziej ekologiczne i ekonomiczne ogrzewanie naszych domów i osiedli. Przedstawia fakty a obala mity. Podnosi naszą świadomość proekologiczną.

W 3.edycji radzi nam jak najlepiej korzystać z ogrzewania domowego, jak zaoszczędzić energię i zmniejszyć koszty. Wcześniejsze edycje były omawiane w klasach VII, VIII i liceum na lekcjach chemii i biologii. Teraz wszyscy możemy skorzystać z trzech prezentacji, w załączniku mamy krótką informację, adres strony internetowej kampanii wezniesmoguj.tauron.pl oraz kod QR.

kod QR

Zapraszamy wychowawców do przeprowadzenia godziny wychowawczej z wykorzystaniem w/w materiałów.

Zapraszamy też rodziców do obejrzenia prezentacji Tauronu.

Dziękujemy za współpracę Klub 4H.