Klub 4H zaprasza do zbiórki ZSEEklub4h

Przy głównym wyjściu naszej szkoły pojawił się nieduży, czerwony pojemnik firmy Asecol. Razem z nią zbieramy ZSEE – zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Infografika na obudowie pokazuje nam przykłady sprzętów, które można tam umieszczać.

Duży zbiornik – np. elektryczne zabawki, suszarki, lokówki, golarki, mały sprzęt AGD, żelazka, aparaty fotograficzne, pendrive , elementy komputerowe, kable, wtyczki itp.

Od góry większy zbiornik służy do zbiórki różnego rodzaju żarówek (bez świetlówek).

Baterie prosimy nadal wrzucać do zielonych pojemników Reby (przy dyżurce, na korytarzu klas młodszych i w pracowniach C 2.2 C 2.4 ).

Zepsute i niepotrzebne telefony prosimy dostarczać bezpośrednio do opiekunek Klubu 4H , czyli pani M. Czapli lub A. Piwowar.

Zachęcamy do zachowań ekologicznych i segregacji odpadów groźnych dla środowiska!