kont. e-mail - wypełnij form. pocztowy | nasz profil facebook

Głosowanie w projekcie „Przerwij krąg przemocy w swojej szkole"


Nasza szkoła bierze udział w projekcie „Przerwij krąg przemocy w swojej szkole” organizowanym przez Uniwersytet SWPS, Fundację UNIQA oraz RESQL.

Mamy szansę zdobyć darmowe wdrożenie systemu przeciwdziałania przemocy rówieśniczej RESQL, dzięki któremu będziemy mogli wesprzeć naszych uczniów i nauczycieli w walce z tym zjawiskiem. Aby było to możliwe, potrzebne są nam Wasze głosy!

Jak to zrobić?

  1. Wejdź na stronę: https://www.przerwij-krag-przemocy.pl/
  2. Kliknij „Zagłosuj na szkołę”.
  3. Znajdź naszą szkołę na liście (Liceum Ogólnokształcące Sportowe) i głosuj.

Głosować można raz dziennie od 20 maja do 2 czerwca 2024 r.

Zachęcajcie do tego także swoich znajomych, uczniów, nauczycieli i rodziców. Razem możemy przerwać krąg przemocy!

Monika Karpiel - psycholog szkolny
Joanna Wola- pedagog szkolny
Joanna Zub - pedagog szkolny

AKTUALNOŚCI

STATYSTYKI

Dziś166
Wczoraj6044
Bież. tydzień18828
Bież. miesiąc75623
Ogółem1964730

KONTAKT

ul. Chopina 34 
41-300 Dąbrowa Górnicza
tel: 32 262 69 68
Sekretariat główny szkoły:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat uczniowski:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zamówienia publiczne:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Biuletyn informacji publicznej:
bip 

Copyright © 2012-2024 Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków. Wszelkie prawa zastrzeżone.

zssdg.edu.pl website ver. 2.2 (beta)

zalecamy przeglądanie serwisu w rozdzielczości ekranowej nie mniejszej niż 1280 x 1024 pikseli

projekt i wykonanie: creatigo.pl | nadzór merytoryczny: Sylwia Czarnik | strona korzysta z cookies

powered by: helix ultimate framework | icons by: flaticon.com | mat. foto: własne, freepik.com pixabay.com