GRONO PEDAGOGICZNEdrawing pin 147814 960 720drawing pin 147814 960 720

 

W Zespole Szkół Sportowych zatrudniona jest wykwalifikowana kadra nauczycieli i trenerów.

 
 
Andrzej Latosik

wychowanie fizyczne,
edukacja dla bezpieczeństwa

 

Anna Mackiewicz


historia,
wiedza i społeczeństwie

Aneta Dresner-Chatys


geografia,
przyroda

Dorota Przewieźlik


trener LA,
wychowanie fizyczne

 

język polski
  • Piątek Marta
  • Dębska Anna
  • Drab Agnieszka
  • Hyla Beata
  • Malczyk Diana
  • Modlibóg Lucyna
niemcy
  • Bednarczyk-Kudela Joanna
  • Cyba Małgorzata
  • Giermala Agnieszka
  • Kieljan Agnieszka
  • Wawrzeń Agnieszka
  • Żądło Iwona
niemcy
  • Golara Ewa
  • Syguła Agnieszka

matematyka
  • Cioch Barbara
  • Dzięga Dorota
  • Jach Jolanta
  • Kopczyńska Anna
  • Latos Wioleta
  • Pułka Mariola
fizyka
  • Latos Wioleta
chemia
  • Piwowar Anna

biologia
  • Czapla Małgorzata
  • Czerwiec Anna
  • Sznura Dorota
historia
  • Hyla Beata
  • Mackiewicz Anna
  • Tokarz Katarzyna
wos
  • Mackiewicz Anna
  • Mojek Katarzyna

geografia
  • Jach Jolanta
  • Żemańska Ewa
informatyka
  • Czarnik Sylwia
  • Kopczyńska Anna
technika
  • Wola Joanna

plastyka
  • Chęcińska-Borkowska Małgorzata
  • Nagięć-Dybich Aleksandra
muzyka
  • Chęcińska-Borkowska Małgorzata
religia
  • Latos Roman
  • Mazurek Ewa

podstawy przedsiębiorczości
  • Kieljan Agnieszka
  • Tokarz Katarzyna
  • Żądło Iwona
edukacja wczesnoszkolna
  • Czuba Ewa
  • Dybich Barbara
  • Jakubowska Aleksandra
  • Morawska Patrycja
  • Widerska Adrianna
  • Wielińska Monika
  • Woźniak Kamila
edb
  • Latosik Andrzej
  • Pułka Mariola

pedagog
  • Sornat Danuta
  • Wola Joanna
  • Żemańska Ewa
psycholog
  • Karpiel Monika
biblioteka
  • Czarnik Sylwia
  • Lelonek Iwona

plastyka
  • Podsiadło Jan
    -kierownik świetlicy
  • Czuba Ewa
  • Drab Agnieszka
  • Jakubowska Aleksandra
  • Lelonek Iwona
  • Libiszewska Marlena
  • Malczyk Diana
  • Morawska Patrycja
  • Widerska Adriana
  • Wielińska Monika
  • Woźniak Kamila
psycholog
  • Banak Izabela
  • Dybich Barbara
  • Halicz Sebastian
  • Kieljan Artur
  • Kozioł Waldemar
  • Kuś Artur
  • Maciążek Bartłomiej
  • Margas Anna
  • Maślona Piotr
  • Miglus Marzena
  • Pogoda-Mendakiewicz Małgorzata
  • Przewieźlik Grzegorz
  • Stiebal Mariusz
  • Syguła Agnieszka
  • Szrubarczyk Arkadiusz
  • Wyrozumski Piotr
 

 wf
  • Banak Izabela
  • Mojek Katarzyna
  • Plona Wioletta
  • Podsiadło Jan
  • Wyrozumski Piotr

lekka atletyka

Lekkoatletyka

  • Głąb Magdalena
  • Jaźwiński Krzysztof
  • Kmak Angelika
  • Przewieźlik Dorota
  • Rolak Dorota
  • Rzewnicki Wiktor

siatkowka

Piłka siatkowa

  • Borzęcki Ireneusz
  • Cieślak Tomasz
  • Sobieraj Dariusz

koszyykowka

Koszykówka

  • Ciosek Radosław
  • Glik Maciej
  • Rudolf Marzena
  • Wieczorek Wojciech

plywak

Pływanie

  • Hofman Ewa
  • Hofman Grzegorz
  • Kieljan Artur
  • Waliczek Mariusz