kont. e-mail - wypełnij form. pocztowy | nasz profil facebook

PODSTAWOWA NR 33
z Oddziałami Sportowymi

Sprzątanie Świata z okazji Dnia Ziemi 2024 klub4h

Uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami wzięli udział w Ogólnopolskiej Kampanii Proekologicznej Oponeo „Kręci nas recykling”.
Niebezpieczne substancje wydzielane przez odpady, w tym porzucone zużyte opony, szkodzą środowisku oraz nam wszystkim. Dążąc do czystego i zdrowego otoczenia w całej Polsce zorganizowano 50 akcji sprzątania zielonych terenów. Czasami nawet małe działanie ma wielkie znaczenie! Dlatego warto wiedzieć co zrobić ze zużytymi oponami, aby nie oddziaływały negatywnie na środowisko. W szczególności, że można je przetworzyć i ponownie wykorzystać.
Uczniowie klasy 1lp i 1ll sprzątali teren zielony przy ulicy Granicznej i Al. Zagłębia Dąbrowskiego. Zaleźli duże ilości różnorakich odpadów: szkło, tworzywa sztuczne, papier i oczywiście opony, które prawidłowo posegregowali. Cała akcja odbywała się zgodnie z zasadami BHP.
Po zakończeniu części terenowej uczniowie wzięli udział w quizie ekologicznym.
Dziękujemy Stowarzyszeniu Ziemia i My za zaproszenie naszej szkoły do akcji organizowanej przez Oponeo oraz ekologa i podróżnika Dominika Dobrowolskiego.
PAMIĘTAJ! KIEDY JESTEŚ NA TERENACH ZIELONYCH ZABIERZ SWOJE ŚMIECI ZE SOBĄ LUB WYRZUĆ JE DO KOSZY ZNAJDUJĄCYCH SIĘ WZDŁUŻ ŚCIEŻKI ROWEROWEJ
Opiekunowie Klubu 4H

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg

Nasi przyjaciele

logo mks dg

SD-N      logocesir      logo dg      logoawf

logo wopr

logo mks basket

SOS Y LOGO PION FULL JPG

MAPA 26 znakinapis      LogoPZKosz 1   AF URSA RGB POS LOGO MALE

STATYSTYKI

Dziś2216
Bież. tydzień40299
Bież. miesiąc130944
Ogółem2210884

ul. Chopina 34
41-300 Dąbrowa Górnicza

Sekretariat główny szkoły:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat uczniowski:

Zamówienia publiczne:

Biuletyn informacji publicznej:
bip

Copyright © 2012-2024 Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków. Wszelkie prawa zastrzeżone.

zssdg.edu.pl website ver. 2.2 (beta)

zalecamy przeglądanie serwisu w rozdzielczości ekranowej nie mniejszej niż 1280 x 1024 pikseli

powered by: helix ultimate framework | icons by: flaticon.com | mat. foto: własne, freepik.com pixabay.com