#kochamsłyszeć!

Szkoła włączyła się do ogólnopolskiej akcji:

#kochamsłyszeć!

Jest to projekt mający na celu poszerzyć wiedzę i świadomość dzieci na temat jednego ze zmysłów, jakim jest słuch oraz funkcjonowania w społeczeństwie osób z różnego rodzaju ubytkami i wadami słuchu.

Na początek dajemy upust naszej dziecięcej fantazji i kolorujemy procesory dźwięku. Przy okazji rozmawiamy na temat zmysłów – szczególnie słuchu…

Więcej informacji uzyskacie Państwo w wiadomości poprzez dziennik Vulcan.kocham slyszec produkt 600x600 1

Zdjęcia kolorowych prac dzieci proszę odsyłać na adres koordynatora akcji - mgr Katarzyny Kościelniak:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.do niedzieli 1 listopada 2020 r.

Zapraszamy!