kont. e-mail - wypełnij form. pocztowy | nasz profil facebook

LICEUM SPORTOWE:

| piłka siatkowa dziewcząt
| pływanie
| koszykówka chłopców
| lekka atletyka

SZKOŁA
PODSTAWOWA NR 33
z Oddziałami Sportowymi

previous arrow
next arrow
Slider

Test półfinałowy konkursu czytelniczego Wielkiej Ligii Czytelników 


14 marca 2024 roku  odbył się  w bibliotece szkolnej test półfinałowy konkursu czytelniczego  Wielkiej Ligii Czytelników. Młodsi uczniowie z klas I- III  rozwiązywali  test z książki:  „Mania: dziewczyna inna niż wszystkie” Julii Grodek. Uczniowie z  klas IV-VI zmagali się z testem dotyczącym treści książki „Dynastia Miziołków” Joanny Olech. Pytania konkursowe dla  klas VII-VIII dotyczyły  treści książki Barbary Kosmowskie  pt.:” Obronić królową”.  

Zawodnicy, którzy zdobyli 80 i więcej punktów przechodzą do Finału konkursu, który odbędzie się 9 maja.

A oto lista laureatów,  którzy przechodzą do etapu finałowego:

Klasy I-III

  • Emilia Mysłowska
  • Emilia Widomska
  • Aleksander Rzońca

Klasy VII-VIII

  • Weronika Malinowska
  • Maja Szczyrba

Niestety, w kategorii klas  IV-VI uczestnikom konkursu  nie udało się  zdobyć wymaganej liczby punktów.

Wszystkim   uczestnikom bardzo dziękujemy za udział a zwycięzcom gratulujemy   i życzymy zwycięstwa w Finale.

Nasi przyjaciele

 


logo mks dg

     SD-N      logocesir      logo dg      logoawf 

    

logo wopr     

logo mks basket

    

SOS Y LOGO PION FULL JPG

MAPA 26 znakinapis      LogoPZKosz 1   AF URSA RGB POS LOGO MALE

 

AKTUALNOŚCI

STATYSTYKI

Dziś2134
Wczoraj6245
Bież. tydzień40217
Bież. miesiąc130862
Ogółem2210802

KONTAKT

ul. Chopina 34
41-300 Dąbrowa Górnicza
tel: 32 262 69 68

Sekretariat główny szkoły:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat uczniowski:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zamówienia publiczne:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Biuletyn informacji publicznej:
bip 

Copyright © 2012-2024 Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków. Wszelkie prawa zastrzeżone.

zssdg.edu.pl website ver. 2.2 (beta)

zalecamy przeglądanie serwisu w rozdzielczości ekranowej nie mniejszej niż 1280 x 1024 pikseli

projekt i wykonanie: creatigo.pl | nadzór merytoryczny: Sylwia Czarnik | strona korzysta z cookies

powered by: helix ultimate framework | icons by: flaticon.com | mat. foto: własne, freepik.com pixabay.com