kont. e-mail - wypełnij form. pocztowy | nasz profil facebook

LICEUM SPORTOWE:

| piłka siatkowa dziewcząt
| pływanie
| koszykówka chłopców
| lekka atletyka

SZKOŁA
PODSTAWOWA NR 33
z Oddziałami Sportowymi

previous arrow
next arrow
Slider

Finał Szkolnego Konkursu Plastycznego: „Zimowe inspiracje” 


Dnia 13 marca br. jurorzy Szkolnego Konkursu Plastycznego: „Zimowe inspiracje” ogłosili uczestnikom wyniki obrad. I tak I miejsce zajęła klasa III C, która została uhonorowana zaproszeniem na pokaz psich bohaterów - z Grupy Ratowniczo – Poszukiwawczej działającej w Dąbrowie Górniczej - który odbędzie się 18 kwietnia br. o godz. 10.00 na terenie przyległym do szkoły. Na II miejscu uplasowała się klasa I A, natomiast na III - klasa II LP. W nagrodzę uczniowie w/w oddziałów otrzymali słodycze i dyplomy. Wychowawcom klas: III C, I A i II LP jak również jurorom konkursu w osobach:

  • Aleksandra Nagięć – Dybich nauczyciel plastyki
  • Dorota Nowak – Bobrowska wychowawca świetlicy szkolnej
  • Jan Podsiadło zastępca dyrektora szkoły

wręczono słodkie upominki i podziękowania za wkład pracy. Nagrody ufundowała Firma DPBL Dawid Pytka.

Opracowała
Dorota Nowak – Bobrowska
wychowawca świetlicy szkolnej

 

P1.jpgP2.jpgP3.jpgP4.jpg
 

Nasi przyjaciele

 


logo mks dg

     SD-N      logocesir      logo dg      logoawf 

    

logo wopr     

logo mks basket

    

SOS Y LOGO PION FULL JPG

MAPA 26 znakinapis      LogoPZKosz 1   AF URSA RGB POS LOGO MALE

 

AKTUALNOŚCI

STATYSTYKI

Dziś1925
Wczoraj6245
Bież. tydzień40008
Bież. miesiąc130653
Ogółem2210593

KONTAKT

ul. Chopina 34
41-300 Dąbrowa Górnicza
tel: 32 262 69 68

Sekretariat główny szkoły:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat uczniowski:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zamówienia publiczne:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Biuletyn informacji publicznej:
bip 

Copyright © 2012-2024 Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków. Wszelkie prawa zastrzeżone.

zssdg.edu.pl website ver. 2.2 (beta)

zalecamy przeglądanie serwisu w rozdzielczości ekranowej nie mniejszej niż 1280 x 1024 pikseli

projekt i wykonanie: creatigo.pl | nadzór merytoryczny: Sylwia Czarnik | strona korzysta z cookies

powered by: helix ultimate framework | icons by: flaticon.com | mat. foto: własne, freepik.com pixabay.com